Pomysły na prezent dla męża na urodziny

  • Publikacja
  • 26/11/2016

Prezent urodziny dla męża powinien dobrze oddawać jego charakter. Jeśli więc lubi on adrenalinę, można mu np. wykupić skok na bungee, zaś gdy pasjonuje się militariami, zabrać go na strzelnicę, by mógł postrzelać. Najwięcej radości dają te prezenty, które można razem wykorzystać, dlatego warto prócz wejściówek dla mężczyzny, kupić też jedną dla siebie.

 

Prezenty urodzinowe są czymś bardzo indywidualnym. Przygotowując podarunek mężowi, warto zadbać by był on niepowtarzalny i w pełni oddawał jego zainteresowania i hobby.

 

Przejażdżka sportowym autem

Idealnym prezentem urodzinowym dla męża, który pasjonuje się motoryzacją, jest jazda na torze wyścigowym sportowym autem. Już za około 300 złotych można wykupić kupon pozwalający zająć miejsce za kierownicą super samochodu, typu Porsche, Lotus, Ferrari czy Lamborghini, i przejechanie jednego kółka po specjalnie przygotowanej trasie. Cena zawiera również krótkie szkolenie z bezpieczeństwa jazdy. Ponadto istnieje możliwość zakupu pakietu porównawczego, który pozwoli na sprawdzenie więcej niż jednego super auta w przystępnej cenie (ok. 500 złotych).

 

Skok na bungee

Skok na bungee to świetny prezent dla męża, który kocha adrenalinę. Zakup kuponu na pojedynczy skok to wydatek około 100 złotych. W ramach usługi prócz samego swobodnego spadania, przewidziany jest krótki kurs bezpieczeństwa. Spadanie z wysokości ponad 100 metrów gwarantuje niezapomniane emocje.

 

Paintball laserowy we dwoje

Strzelnica laserowa to wspaniała propozycja dla fanów kina akcji i strzelania. Dodatkowo jest to świetny prezent, który można wykorzystać we dwoje. Za wejście na strzelnicę laserową dla dwóch osób należy zapłacić około 50 złotych. Czas gry to około 20 minut, plus dodatkowe 10 minut na przygotowanie uzbrojenia. Zaletą laserowego paintballa jest to, że nie jest on uniezależniony od pogody, ponieważ rozgrywany jest w zadaszonych halach.

 

Wyścigi gokartami

Za około 70 złotych można wykupić wejściówkę na tor gokartowy. W ramach usługi oferowane jest krótkie szkolenie z obsługi maszyn, ochraniacze, kask i 10-minutowy przejazd. To świetny prezent dla każdego miłośnika Formuły 1 (wrażenia z obcowania z gokartami są bardzo podobne do tych z bolidami). Dodatkowo z podarunku można skorzystać we dwoje, ponieważ istnieje możliwość wspólnego ścigania się po torze gokartowym.

 

Poznaj strzelanie

Strzelnica to ciekawa forma rozrywki i spędzenia wolnego czasu. Jest to idealny prezent urodzinowy dla każdego mężczyzny interesującego się militariami. Już za około 80 złotych można wykupić półgodzinną wejściówkę na strzelnicę, w ramach której uczestnik otrzyma profesjonalne szkolenie z użycia broni oraz technik strzelania. Po części teoretycznej będzie mógł on oddać po 10 strzałów z dwóch typów pistoletów i karabinków.

Jeżeli zdecydujesz się na przejazd samochodem sportowym, przeczytaj jak bezpiecznie jeździć samochodem sportowym.