Podium Tarnowianina na Silver Man 555!

• Publikacja
  • 15/11/2013

W Szczecinie odbył się najtrudniejszy wyścig w historii polskiego kartingu "Silver Man 555", w którym wystartowało 12 najlepszych zawodników z całej polski . Zawodnik  Automobilklubu Tarnowskiego, Jakub Kłęk  począwszy od treningów gdzie okazał sie najszybszy, wygrał  kwalifikacje zajmując tzw. "pole position".

W wyścigu finałowym po pokonaniu 555 okrążeń toru,  po bardzo zaciętej walce  Jakub zajął ostatecznie 2 miejsce w tym bardzo wytrzymałościowym wyścigu.

Jest to kolejny sukces młodego tarnowianina i mamy nadzieje, że nie ostatni ponieważ  został  zaproszony na "wyścig młodych wilków" , który będzie się podczas Wyścigu Mistrzów ''Rajdowcy vs. Wyścigowcy'' w Szczecinie  dnia 14.12.2013 na Torze ''Silver Gokart Center''.

Znajdą się tam jedni z najlepszych kierowców rajdowych i wyścigowych w Polsce.

info,foto: tarnow.pl