Agnieszka Radwańska nominowana do Fed Cup Heart Awards

  • Publikacja
  • 30/11/-0001

Po zakończeniu tenisowego turnieju Grupy I Strefy Euro-Afrykańskiej Pucharu Federacji, Agnieszka Radwańska została nominowana przez ITF do prestiżowego Fed Cup Heart Awards.

 

 

Polska tenisistka zyskała duże uznanie na najwyższym szczeblu ITF. Za wyniki i postawę w turnieju, otrzymała nominację do Fed Cup Heart Awards, dzięki czemu znalazła się w wąskiej grupie nominowanych do tej prestiżowej nagrody. Zwyciężczynie będą ogłoszone 16 kwietnia. Nagrodą jest możliwość wskazania organizacji charytatywnej, która otrzyma przeznaczoną na ten cel dotację.

ITF - Międzynarodowa Federacja Tenisowa jest organizacją, która przewodzi wszystkim rozgrywkom tenisowym na świecie, skupiając 202 narodowe organizacje tenisowe.

Międzynarodowa Federacja Tenisowa nominowała Agnieszkę do specjalnej nagrody. Nagroda - Fed Cup Heart Awards – przyznawana jest zawsze tym zawodniczkom, które w trakcie turnieju reprezentowały barwy swojego kraju „w sposób wybitny, ze szczególnym męstwem na korcie i wykazały niesamowite zaangażowanie na rzecz swojej drużyny”.

 

                                                                                                                      foto: iuve.pl