Najciekawsze wydarzenia dla miłośników kabaretu w 2018 roku

  • Publikacja
  • 25/02/2018

Fani kabaretu i stand-upu mają się z czego cieszyć w nadchodzącym roku 2018. Będzie on obfitował w różnego rodzaju wydarzenia, festiwale i tym podobne. Zwłaszcza, że wiele największych gwiazd polskiej sceny kabaretowej w tym roku obchodzi swoje jubileusze. Dowiedz się, kiedy musisz rezerwować czas, by móc wziąć udział w jednym z najciekawszych wydarzeń kabaretowych w kraju.

Jubileuszowa 5 Gala Stad-up Comedy

Katowicki Spodek na początku lutego stanie się miejscem starcia najbardziej rozpoznawalnych stanuperów w naszym kraju. To wyjątkowe spotkanie, na którym możesz zapoznać się z twórczością wielu młodych ludzi na raz. Piąta edycja tego wydarzenia odbędzie się w wielu największych miastach w Polsce. To jedno z największych wydarzeń związanych ze stand-upem nie tylko w naszym kraju, lecz w całej Europie.

Największe hale koncertowe w kraju, między innymi Hala Arena w Poznaniu, Torwar w Warszawie i katowicki Spodek zapraszają na to wyjątkowe wydarzenie. Wszędzie będziesz mógł zobaczyć występy najlepszych komików. Spiesz się – biletów nie zostało już dużo, a żaden fan prężnie rozwijającego się stand-upu nie może przegapić tego wydarzenia.

Polska Noc Kabaretowa: edycja 2018

Biletami na Polską Noc Kabaretową warto zainteresować się wcześniej. Zapowiada się niezwykła zabawa, którą gwarantują największe gwiazdy polskiej sceny kabaretowej. Robert Górski, Marcin Daniec czy Ireneusz Krosny – te nazwy i nazwiska mówią same za siebie. Polska Noc Kabaretowa w tym roku odbywa się przez prawie cały rok, bo aż do listopada. Artyści będą przemierzać cały kraj z wyjątkowym scenariuszem, więc masz aż kilkadziesiąt występów do wyboru.

Polska Noc Kabaretowa odbywa się w różnych miastach, zarówno tych mniejszych, jak i większych. Na miłośników kabaretu czekają zarówno Poznań, Opole, Katowice czy Warszawa, jak i Wałbrzych, Koszalin, Zgorzelec i Płock oraz wiele innych.

Grupa MoCarta i Przyjaciele – 25 lat razem

To wydarzenie, które zasługuje na szczególną uwagę. Grupa MoCarta rozśmiesza nas do łez już od 25 lat. Taką rocznicę warto uczcić na jednym z jubileuszowych koncertów. Cztery instrumenty smyczkowe, czterech niewiarygodnych muzyków, najlepsze, mniej lub bardziej klasyczne dzieła, błyskotliwy scenariusz i dodatkowe występy innych komików – przyjaciół i współpracowników, którzy podczas tych 25 występowali razem z formacją. Tego nie można przegapić.

Właściwy koncert jubileuszowy odbywa się w marcu w Krakowie, jednak później, w Tarnowskich Górach możesz zobaczyć komików z wyjątkowym występem przypominającym najlepsze skecze i kawałki, które powstały w czasie ich działalności.

Zaplanuj wyjście na kabaret

Warto zawczasu zaplanować wyjście na jedno z wydarzeń kabaretowych. Przede wszystkim dlatego, że liczba miejsc jest bardzo ograniczona, a bilety na najciekawsze imprezy tego rodzaju rozchodzą się bardzo wcześnie. Na szczęście można je kupić z dużym zapasem czasowym, na przykład na stronie https://www.ticketmaster.pl możesz to zrobić nawet kilka miesięcy wcześniej.

Co więcej, im wcześniej kupisz bilety na kabaret, tym mniej za nie zapłacisz. Wyjątkowe rabaty pozwalają ci na kupienie najlepszych miejsc. Zwróć także uwagę na to, że kupując bilety wcześniej, możesz mieć większy wybór miejsc. W niektórych teatrach i małych salach jest to bardzo istotne – będziesz mieć pewność, że swojego idola nie będziesz oglądać zza filaru albo z maksymalnie oddalonego balkonu.